www.ajantapharma.com     

  Ajanta Pharma ir farmācijas kompānija, kas nodarbojas ar pētniecību, ražošanu un tirdzniecību un plaši pazīstama Indijas un starptautiskajos tirgos. Izveidota 1973.gadā, tās galvenā mītne atrodas Mumbajā, Indijā. Kompānijai ir "Serve Health Care Needs Worldwide" sertfikāts un tā konsekventi nodrošina augstas kvalitātes medikamentu piedāvājumu pacientiem dažādās pasaules daļās.
Ajanta Pharma ir nodarbināti vairāk nekā 4000 cilvēku un produkcija tiek pārdota vairāk nekā 40 valstīs. Kompānijā darbojas 5 (state-of-the art) ražotnes, kas ražo augstas kvalitātes farmaceitiskos produktus.  Ajanta Pharma specializējas uz unikāliem generic medikamentiem terapeitiskā, pretmalārijas, sirds un asinsvadu, dermatoloģijas, vīriešu erektilās disfunkcijas,dermatoloģijas, balsta un kustību aparāta un oftalmoloģijas jomā.
Primārā uzmanība tiek pievērsta jaunu produktu inovācijā un ieviešanā.  Daudzi produkti ar mūsu zīmolu atrodas līdera pozīcijās savās attiecīgajās apakšpozīcijās un terapeitiskos segmentos. Kompānijai  ir plaša klātbūtne daudzās valstīs Āzijā, Āfrikā un Latīņamerikā, ar pielāgotu produktu portfeli, lai atbilstu medicīniskajām vajadzībām katrā valstī.      Ņemot veiksmīgi pārdzīvojusi USFDA pārbaudi, mēs esam sākuši komercdarbību ASV tirgū 2013 gada pirmajā ceturksnī. Mums ir uzlabots Pētniecības un attīstības centrs, kur tiek iztrādātas gatavo zāļu formas un aktīvo farmaceitisko vielu (AFV) sintēze dažādu zāļu formām. R & D centrs ir komanda ar vairāk nekā 300 zinātniekiem, kas strādā ar inovatīviem produktiem dažādos tirgos visā pasaulē. Mēs esam ieguvuši spēcīgas spējas attīstītu ģenērisko preparātu ražošanas procesā gadu gaitā.
Uzņēmums ir iekļauts svarīgās biržās Indijā viz. BSE & NSE (BSE: 532331 | NSE: AJANTPHARM).


                                                                           

                                                                                                    

0
     

 .